• NIE BÓJ SIĘ, NIE LĘKAJ! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ!

• Jan Paweł II

23 czerwca 2023r., podczas uroczystego apelu, uczniowie klas ósmych zakończyli pewien etap na swojej edukacyjnej drodze.

Drodzy Absolwenci!

Życzymy Wam wspaniałych sukcesów, dobrych wyborów, spełnienia marzeń. Wierzymy, że wiedzę i doświadczenie, które zdobywaliście w murach naszej szkoły, będziecie rozwijać w kolejnych latach edukacji.

Nie bójcie się! Wypłyńcie na głębię!

Zmiana jest nieodłączną częścią życia. Nowa szkoła, nowi koledzy, koleżanki, wychowawcy i nauczyciele niech będą dla Was źródłem inspiracji i motywują do rozwoju.

Wychowawczynie klas VIII – Ewelina Osińska, Danuta Holska, Katarzyna Pietrzak, Katarzyna Żołnowska

W galerii zdjęć wracamy pamięcią do czasu egzaminu ósmoklasisty oraz uroczyście zatańczonego poloneza.